|
|
| Nazwa marki: | GDS |
| Numer modelu: | MG-1280 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Ceny: | CONTACT US |
| Czas dostawy: | 10 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | MG-1280 |
| Zakres pracy | 0 ‰ 500 mm/s |
| Dokładność powtarzania | ±0,02 mm |
| Proporcja mieszania | 100- Nie, nie, nie. |
| Metoda pomiaru | Precyzyjna pompa biegów lub pompa śrubowa |
| Metoda mieszania | Statyczne mieszanie |
| Dokładność mieszania | ± 1% |
| Dokładność wytłaczania kleju | ± 1% |
| Pojemność pojemnika kleju | Węzeł 30L 304 nierdzewny |
| Wiszkość kleju | Max≤20000CPS |
| Odsetek dodatków kleju | MAX≤100 ((Klej):100 ((Dodatek)))) 1:1 |
| Wielkość dodatku kleju | Max≤400sp |
| Tryb sterowania | PLC+przeglądarka do nauczania+ekran dotykowy |
| Programowanie | Nauczanie programowania |
| Pojemność programu | Co najmniej 100 jednostek, 4000 punktów/jednostkę |
| Sposób przekazywania | Silnik osuszający + pas synchroniczny + przewodnik liniowy |
| Ciśnienie pracy | 00,5-0,8Mpa |
| Siła robocza | AC220V 50HZ/2000W (nie obejmuje mieszania, odkurzania, ogrzewania) |
| Temperatura pracy | 0-40°C |
| Wilgotność robocza | 20-90% brak kondensacji |
| Wymiar | 2280*1380*1500mm (WxDxH) |
| Waga | Około 350 kg. |
| Funkcje fakultatywne | Mieszanie, podgrzewanie, odgazowanie próżniowe, samoczyszczenie pojemników kleju |
|
|
| Nazwa marki: | GDS |
| Numer modelu: | MG-1280 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Ceny: | CONTACT US |
| Szczegóły opakowania: | Obudowa ze sklejki |
| Warunki płatności: | T/T |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | MG-1280 |
| Zakres pracy | 0 ‰ 500 mm/s |
| Dokładność powtarzania | ±0,02 mm |
| Proporcja mieszania | 100- Nie, nie, nie. |
| Metoda pomiaru | Precyzyjna pompa biegów lub pompa śrubowa |
| Metoda mieszania | Statyczne mieszanie |
| Dokładność mieszania | ± 1% |
| Dokładność wytłaczania kleju | ± 1% |
| Pojemność pojemnika kleju | Węzeł 30L 304 nierdzewny |
| Wiszkość kleju | Max≤20000CPS |
| Odsetek dodatków kleju | MAX≤100 ((Klej):100 ((Dodatek)))) 1:1 |
| Wielkość dodatku kleju | Max≤400sp |
| Tryb sterowania | PLC+przeglądarka do nauczania+ekran dotykowy |
| Programowanie | Nauczanie programowania |
| Pojemność programu | Co najmniej 100 jednostek, 4000 punktów/jednostkę |
| Sposób przekazywania | Silnik osuszający + pas synchroniczny + przewodnik liniowy |
| Ciśnienie pracy | 00,5-0,8Mpa |
| Siła robocza | AC220V 50HZ/2000W (nie obejmuje mieszania, odkurzania, ogrzewania) |
| Temperatura pracy | 0-40°C |
| Wilgotność robocza | 20-90% brak kondensacji |
| Wymiar | 2280*1380*1500mm (WxDxH) |
| Waga | Około 350 kg. |
| Funkcje fakultatywne | Mieszanie, podgrzewanie, odgazowanie próżniowe, samoczyszczenie pojemników kleju |