|
|
| Nazwa marki: | GDS |
| Numer modelu: | TD-1206 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Ceny: | CONTACT US |
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T |
Podstawowa zasada działania maszyny do dozowania kleju GDS do rur szklanych T8 jest następująca. Umieść sześć pasków PCB stroną skierowaną w dół na trzpieniach mocujących. Sześć pasków PCB na trzpieniach mocujących jest klejonych podczas wkładania do szklanej rury. Rury dociskane są przez kilka sekund i przyklejają się do pasków PCB. Cały proces kończy się, gdy trzpienie zostaną wyciągnięte, a rury zostaną przeniesione do następnego stanowiska pracy. Tak działa maszyna do dozowania kleju do rur szklanych T8. Automatyczny dozownik kleju GDS może doskonale zastąpić ręczną obsługę, aby szkło i paski PCB były mocno ze sobą sklejone.
| Model | TD-1206 |
|---|---|
| Zakres roboczy | Maks. ≤ 1200 mm |
| Prędkość ruchu | Maks. ≤ 300 mm/s |
| Dokładność powtarzania | ± 0,05 mm |
| Źródło zasilania | Sprężone powietrze + siłownik pomocniczy |
| Objętość dozowanego kleju | Zależy od lepkości kleju |
| Pojemność pojemnika na klej | Beczkowy zbiornik ciśnieniowy na silikon o pojemności 2600 ml |
| Lepkość kleju | Maks. ≤ 20000 CPS |
| Tryb sterowania | Sterownik PLC + ekran dotykowy |
| Programowanie | Programowanie przez nauczanie |
| Pojemność programu | Co najmniej 100 jednostek, 4000 punktów/jednostkę |
| Tryb transmisji | Silnik krokowy + pasek synchroniczny + prowadnica liniowa |
| Ciśnienie robocze | 0,5-0,8 MPa |
| Moc robocza | AC220V 50Hz/2000W |
| Temperatura pracy | 0-40℃ |
| Wilgotność robocza | 20-90% bez kondensacji |
| Wymiary | 3200*750*1550 mm (szer. x gł. x wys.) |
| Waga | Około 300 kg |
|
| Nazwa marki: | GDS |
| Numer modelu: | TD-1206 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Ceny: | CONTACT US |
| Szczegóły opakowania: | Obudowa ze sklejki |
| Warunki płatności: | T/T |
Podstawowa zasada działania maszyny do dozowania kleju GDS do rur szklanych T8 jest następująca. Umieść sześć pasków PCB stroną skierowaną w dół na trzpieniach mocujących. Sześć pasków PCB na trzpieniach mocujących jest klejonych podczas wkładania do szklanej rury. Rury dociskane są przez kilka sekund i przyklejają się do pasków PCB. Cały proces kończy się, gdy trzpienie zostaną wyciągnięte, a rury zostaną przeniesione do następnego stanowiska pracy. Tak działa maszyna do dozowania kleju do rur szklanych T8. Automatyczny dozownik kleju GDS może doskonale zastąpić ręczną obsługę, aby szkło i paski PCB były mocno ze sobą sklejone.
| Model | TD-1206 |
|---|---|
| Zakres roboczy | Maks. ≤ 1200 mm |
| Prędkość ruchu | Maks. ≤ 300 mm/s |
| Dokładność powtarzania | ± 0,05 mm |
| Źródło zasilania | Sprężone powietrze + siłownik pomocniczy |
| Objętość dozowanego kleju | Zależy od lepkości kleju |
| Pojemność pojemnika na klej | Beczkowy zbiornik ciśnieniowy na silikon o pojemności 2600 ml |
| Lepkość kleju | Maks. ≤ 20000 CPS |
| Tryb sterowania | Sterownik PLC + ekran dotykowy |
| Programowanie | Programowanie przez nauczanie |
| Pojemność programu | Co najmniej 100 jednostek, 4000 punktów/jednostkę |
| Tryb transmisji | Silnik krokowy + pasek synchroniczny + prowadnica liniowa |
| Ciśnienie robocze | 0,5-0,8 MPa |
| Moc robocza | AC220V 50Hz/2000W |
| Temperatura pracy | 0-40℃ |
| Wilgotność robocza | 20-90% bez kondensacji |
| Wymiary | 3200*750*1550 mm (szer. x gł. x wys.) |
| Waga | Około 300 kg |